€39.19
% €67.00 (41.51% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009072 P/N: A9S61132 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9S61132 Lasttrennschalter iSW mit Leuchtmelder, 1P, 32A, 250V"
Schneider Electric Load Disconnect Switch iSW with Indicator Light, 1P, 32A, 250V
Schneider Electric A9S61132
EAN 3606480088933
Description
Acti9 iSW modulære lastbrytere passer direkte inn på DIN-skinner sammen med de øvrige Acti9 produktene. Lastbryterne er godkj ent som hovedbrytere i underfordelinger, og bryterne opp til og med 63A kan betjenes av sakkyndige og usakkyndig personell. L astbryterne leveres i 1p, 2p, 3p og 4p utførelse fra 20 til 125A. Acti9 lastbrytere leveres i varianter med signallampe. Hjel peutstyr: Lastbryterne kan bestykkes med hjelpekontakt og det leveres mekanisk hjelpeutstyr slik som låsebeslag, terminaldeks el og skruedeksel.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Schaltfunktion | Ausschalter mit Kontrollleuchte |
|---|---|
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Polzahl | 1 |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsspannung | 250V |
| Min. Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsabschaltvermögen | -kA |
| Kurzschlussfestigkeit (Icw) | -kA |
| Spannungsart | AC |
| Mit Signallampe | 1 |
| Farbe der Kalotte | rot |
| Leuchtmittel | Glimmlampe |
| Lampensockel | |
| Max. Lampenleistung | 1.2W |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 75.5mm |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Aufdruck/Kennzeichnung | sonstige |
| Zwangstrennung nach DIN VDE 0113 | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9S61132 |
|---|---|
| EAN | 3606480088933 |
| ETIM | EC001545 |
| SCIP | b617c31b-ef89-4cf1-9642-26149ac9cf09 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ813014 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.06 kg |
Designations
blind switch changeover switch circuit breaker circuit breaker with indicator light control switch group switch main switch modular installation switch switch switch for DIN rail switch for modular installation
Login
No reviews found. Share your insights with others.























