€82.49
% €115.55 (28.61% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009005 P/N: A9N26960 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9N26960 Unterspannungsauslöser MN, 220-240V AC"
Schneider Electric Undervoltage release MN, 220-240V AC
Schneider Electric A9N26960
EAN 3606480382994
Description
To elektryczne urządzenie pomocnicze Acti9 MN dla C60, C10, DPN, Vigi, ID, C60H-DC, SW60-DC, C60PV-DC, C60NA-DC, C120NA-DC jest bezzwłocznym wyzwalaczem podnapięciowym. Wyłącza urządzenie, z którym jest połączony, gdy jego napięcie wejściowe spadnie (między 70% a 35% Un). Zatrzymanie awaryjne za pomocą normalnie otwartego przycisku. Zapewnia bezpieczeństwo obwodów zasilania kilku maszyn, zapobiegając niekontrolowanemu ponownemu uruchomieniu. Szerokość w odstępach 9 mm wynosi 2. Zapobiega ponownemu zamknięciu urządzenia do momentu przywrócenia jego napięcia wejściowego. Znamionowe napięcie robocze Ue wynosi od 220VAC do 240VAC. Częstotliwość robocza wynosi 50 Hz lub 60 Hz. Temperatura pracy wynosi od -25°C do +50°C. Temperatura przechowywania wynosi od -40°C do + 85°C. Ten produkt jest zgodny z normami IEC/EN 60947-1 i EN 60947-2. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Gerätemontage | Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | Unterspannungsauslöser |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Bemessungsspannung | 240V |
| Spannungsart | AC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 4 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 125A |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9N26960 |
|---|---|
| EAN | 3606480382994 |
| ETIM | EC001286 |
| SCIP | 4e946b1f-2894-4149-b93b-de83881bcfbd |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
AFD AFD-Unit AFDD Additional device for modular installation Auxiliary contact Auxiliary power switch Auxiliary switch Auxiliary switch/Signal contact Auxiliary switch/Signal contact for modular installation Change-over auxiliary contact Contact module Fault signal switch Fire protection switch Fire protection switch block Fire protection switch function Fire protection switching block Fire protection switching device AFDD Monitoring unit Remote drive Remote switch Remote switch-on Remote trip Signal contact Signal switch Undervoltage release Working current trip
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























