€87.71
% €149.94 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008789 P/N: A9L16082 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9L16082 Ersatz-Schutzmodul Acti9 iPRD1 12.5r, Typ 1+2, 1P, Imax 50kA"
Schneider Electric Replacement Protection Module Acti9 iPRD1 12.5r, Type 1+2, 1P, Imax 50kA
Schneider Electric A9L16082
EAN 3606481490186
Description
Dit Acti9-product is een cartridge C12,5r L/PE voor overspanningsbegrenzer iPRD1 12,5r. De maximale ontlaadstroom van de Imax is 50 kA. De nominale ontlaadstroom In is 20kA. Dit product is compatibel met TT-, TN-S- en TN-C-aardingssystemen. De Uc maximum continue werkspanning is 350VAC. Het niveau van spanningsbeveiliging omhoog is 1,5 kV. Het kan worden aangesloten op een module met overspanningsbeveiliging. De breedte is 18 mm. De kleur van het product is wit (RAL9003). Volgens de IEC 60529-norm bedraagt de beschermingsgraad IP20 of IP40 in modulaire behuizingen. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C. Het voldoet aan de normen IEC 61643-1 en EN 61643-11.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | 1 |
| Netzform TT | 1 |
| Netzform sonstige | |
| Polzahl | 1 |
| Blitzstoßstrom (10/350 µs) | -kA |
| Höchste Dauerspannung AC | 350V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Nennspannung AC | 230V |
| Nennspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.5kV |
| Schutzpegel L-N | 1.5kV |
| Schutzpegel L-PE | -kV |
| Schutzpegel N-PE | 1.5kV |
| Schutzpegel (DC+ - DC-) | -kV |
| Schutzpegel (DC+/DC- - PE) | -kV |
| Folgestromlöschfähigkeit | -kA |
| Spezifische Energie (W/R) | -kJ/Ohm |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | -A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | -A |
| Montageart | auf Basiselement |
| Baugröße | 1 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | -mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | -mm² |
| Fernsignalisierung | |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse | Typ 1 und 2 |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Energetisch koordinierte Schutzwirkung zum Endgerät | |
| Spannungsschaltende Funkenstreckentechnologie | |
| Überstromgeschützter Spannungsabgriff | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9L16082 |
|---|---|
| EAN | 3606481490186 |
| ETIM | EC001457 |
| SCIP | 395b2a94-ee85-4cf4-a2ee-2c3d496fb72e |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.13 kg |
Designations
Coarse protection Combined arrester Lightning protection Medium protection Protection module Replacement protection module SPD Surge protection Type 1 Type 2
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















