€128.78
% €220.15 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008790 P/N: A9L16182 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9L16182 Kombiableiter Typ 1+2, Acti9 iPRD1 12.5r, 1P, 230V AC, Imax 50kA, Fernmeldek."
Schneider Electric Combined Lightning Current and Surge Arrester Type 1+2, Acti9 iPRD1 12.5r, 1P, 230V AC, Imax 50kA, Remote Signaling.
Schneider Electric A9L16182
EAN 3606481490193
Description
Deze Acti9 iPRD1 12.5r overspanningsbeveiliging beschermt 1P residentiële en kleine commerciële gebouwen tegen directe en indirecte tijdelijke overspanning. Dit type 1+2-apparaat met automatische bescherming door een geïntegreerde stroomonderbreker wordt aanbevolen voor een hoog risiconiveau op de binnenkomende paneelplaat. Het biedt verre rapportering van het "patroon aan moet worden veranderd"bericht. Deze voorbedrade overspanningsbeveiliging maakt het mogelijk om uitneembare cartridges snel te vervangen wanneer ze beschadigd zijn. Het bevat een veiligheidsonderbreker die aan het einde van de levensduur is. Deze Acti9 iPRD1 12.5r is compatibel met TN-C aardingssysteem. In combinatie met de Compact NSXm H TM80D is de uitschakelcapaciteit 70 kA. De maximale ontlaadstroom van de Imax is 50 kA. De nominale ontlaadstroom In is 20kA. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus is 350 VAC tussen fase en aarding. Het niveau van de opwaartse spanningsbeveiliging is 1,5 kV type 1+2. De nominale bedrijfsspanning voor de gebruiker is 230 VAC. De werkfrequentie is 50 Hz. De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 89mm x (D) 69mm. De breedte in 9 mm standen is 2. Het gewicht is 171g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot +60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot +80°C. Dit product voldoet aan de normen EN 61643-11 2012 en IEC 61643-11 2011.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | |
| Netzform sonstige | |
| Polzahl | 1 |
| Blitzstoßstrom (10/350 µs) | -kA |
| Höchste Dauerspannung AC | 350V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Nennspannung AC | 230V |
| Nennspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.5kV |
| Schutzpegel L-N | 1.5kV |
| Schutzpegel L-PE | -kV |
| Schutzpegel N-PE | 1.5kV |
| Schutzpegel (DC+ - DC-) | -kV |
| Schutzpegel (DC+/DC- - PE) | -kV |
| Folgestromlöschfähigkeit | -kA |
| Spezifische Energie (W/R) | -kJ/Ohm |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | -A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | -A |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 2 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 35mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 25mm² |
| Fernsignalisierung | 1 |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse | Typ 1 und 2 |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Energetisch koordinierte Schutzwirkung zum Endgerät | |
| Spannungsschaltende Funkenstreckentechnologie | |
| Überstromgeschützter Spannungsabgriff | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9L16182 |
|---|---|
| EAN | 3606481490193 |
| ETIM | EC001457 |
| SCIP | a9614fa2-07f8-47d1-a2fe-e27b32003d8d |
| Weight | 0.17 kg |
| Weight (Package) | 0.19 kg |
Designations
Coarse Protection Combined Lightning Current and Surge Arrester Lightning Protection Medium Protection SPD Surge Protection Type 1 Type 2
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















