€67.45
% €115.31 (41.51% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008777 P/N: A9L08100 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9L08100 Überspannungsableiter iPRD8 Steckbare Schutzmodule, 1P, Imax 8kA, 230VAC"
Schneider Electric Surge Protector iPRD8 Plug-in Protection Modules, 1P, Imax 8kA, 230VAC
Schneider Electric A9L08100
EAN 3606480506581
Description
Ten ogranicznik przepięć Acti9 iPRD8 zapewnia ochronę instalacjom 1P. Umożliwia szybką wymianę uszkodzonych wkładek. Maksymalny prąd wyładowczy Imax wynosi 8kA. Nominalny prąd wyładowczy In wynosi 2,5kA. Ogranicznik iPRD8r zapewnia ochronę wtórną chronionych obwodów i jest umieszczany w kaskadzie z wchodzącymi ogranicznikami przepięć. Ten ogranicznik jest wymagany, gdy chronione obwody znajdują się w odległości większej niż 10 m od wejściowego ogranicznika przepięć. Maksymalne trwałe napięcie pracy Uc w trybie wspólnym (między fazą a ziemią) wynosi 350VAC. Napięciowy poziom ochrony Up w trybie wspólnym (między fazą a ziemią) wynosi 1kV. Znamionowe napięcie łączeniowe Ue wynosi 230VAC +/- 10%. Kolor produktu to biały (RAL9003). Wymiary to ( szer.) 18mm x ( wys.) 85mm x ( gł.) 69mm. Waga to 110g. Stopień ochrony to IP20 oraz IP40 w obudowie modułowej. Temperatura otoczenia dla pracy wynosi od -25°C do 60°C. Temperatura otoczenia dla przechowywania wynosi od -40°C do 85°C. Produkt jest zgodny z normami EN 61643-11 i IEC 61643-11.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | 1 |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 1 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 2.5kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 8kA |
| Nennspannung AC | 230V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 350V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | 25A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | 80A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | 50kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 2 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 35mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 35mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9L08100 |
|---|---|
| EAN | 3606480506581 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | a9614fa2-07f8-47d1-a2fe-e27b32003d8d |
| ECLASS | eClass_10_ACN278011 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.13 kg |
Designations
Class II arrester Equipment protection Intermediate protection Power grid protection Power grid surge protection Surge protection device Surge protector for power supply Type-C arrester Varistor arrester
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















