€155.24
% €216.58 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008044 P/N: A9D56632 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D56632 FI/LS-Schalter iDPN N Vigi 1P+N, 32A, B-Char., 30mA, Typ A, 6kA"
Schneider Electric RCBOM 1P+N, 32A, B-Char., 30mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D56632
EAN 3606480472749
Description
Wyłącznik kombinowany iDPNNVigi-B32-30-A B 32A 1N-biegunowy 30 mA typ A ,o numerze A9D56632. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłączni ka wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłącznika . Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 7.2W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D56632 |
|---|---|
| EAN | 3606480472749 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | 53102031-f1ed-4dc4-9aa4-5fd743a372f1 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.23 kg |
| Weight (Package) | 0.23 kg |
Designations
Personal protection circuit breaker RCBO RCBO RCBO RCBO RCBO RCBO-Circuit Breaker combination Residual current device Residual-current circuit breaker with overcurrent protection
Login
No reviews found. Share your insights with others.









































