€185.09
% €258.23 (28.32% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810007975 P/N: A9D37632 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9D37632 FI/LS-Schalter iDPN H Vigi 1P+N, 32A, C-Char., 30mA, Typ A, 10kA"
Schneider Electric RCBO iDPN H Vigi 1P+N, 32A, C-Char., 30mA, Type A, 10kA
Schneider Electric A9D37632
EAN 3606480484391
Description
Wyłącznik kombinowany iDPNHVigi-C32-30-A C 32A 1N-biegunowy 30 mA typ A ,o numerze A9D37632. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłączni ka wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłącznika . Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | C |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9D37632 |
|---|---|
| EAN | 3606480484391 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | 53102031-f1ed-4dc4-9aa4-5fd743a372f1 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.23 kg |
Designations
Combination of RCD/circuit breaker RCBO RCBO RCBO combination RCBO switch Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device with integrated circuit breaker Residual current protective device Safety switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.








































