€49.35
% €84.37 (41.51% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810007822 P/N: A9C23715 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C23715 Installationsschütz iCT 16A 1S 1Ö 230/240V 50Hz MO"
Schneider Electric Installation contactor iCT 16A 1NO 1NC 230/240V 50Hz MO
Schneider Electric A9C23715
EAN 3606480097157
Description
Stycznik modułowy iCT50r16-11-230 16A 1NO+1NC 50/60Hz 230/240 VAC ,o numerze A9C23715. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania Prąd znamionowy wynosi 16A Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji przełączania to 6 na minutę. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania obciążeń oświetleniowych, małych silników (wentylatory, miksery) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z oświetleniem, ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsbetriebsspannung | 250V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 16A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 230V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 1 |
| Max. Glühlampenlast | 2000W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 850VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 1500VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 800VA |
| Schieber für Handschaltung | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C23715 |
|---|---|
| EAN | 3606480097157 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 429095ee-388a-4184-bea4-16f87e374975 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.12 kg |
Designations
Contactor Installation contactor Installation contactor for DIN rail mounting
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















