€53.81
% €91.99 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007819 P/N: A9C22824 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C22824 Installationsschütz iCT 20A 4S 220/240V 50Hz"
Schneider Electric Contactor iCT 20A 4S 220/240V 50Hz
Schneider Electric A9C22824
EAN 3606480097119
Description
Stycznik modułowy iCT50-20-40-230 20A 4NO 50Hz 220/240 VAC ,o numerze A9C22824. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Prąd znamionowy wynosi 20A Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji przełączania to 6 na minutę. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania obciążeń oświetleniowych, małych silników (wentylatory, miksery) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z oświetleniem, ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsbetriebsspannung | 400V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 20A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 220V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 4 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | -W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | -VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | -VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | -VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C22824 |
|---|---|
| EAN | 3606480097119 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 6763a476-30bc-4d05-a4bb-93f8d65c3771 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.24 kg |
Designations
Contactor Contactor DIN rail contactor
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















