€ 115,90
% € 198,14 (41.51% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810007759 P/N: A9C20642 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric A9C20642 ICT"
Schneider Electric Installation contactor iCT 40A 2S 220/240V 60Hz
Schneider Electric A9C20642
EAN 3606480375064
Beschrijving
Stycznik modułowy iCT60-40-20-230 40A 2NO 60Hz 220/240 VAC ,o numerze A9C20642. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Prąd znamionowy wynosi 40A Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-7B, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji łączeniowych wynosi 100 dziennie. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania małych silników (wentylatorów, mikserów) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungsbetriebsspannung | 250V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 40A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 220V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | 5250W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 2400VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 3800VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 2400VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | A9C20642 |
|---|---|
| EAN | 3606480375064 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 6763a476-30bc-4d05-a4bb-93f8d65c3771 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Gewicht | 0.26 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.26 kg |
Benamingen
Contactor Installation contactor Installation contactor for DIN rail mounting
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.



























