23,52 €
% 46,29 € (économie de 49.19%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Months
Art. No: WST8810073369 P/N: 1903610000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 1903610000 Housing industry connectors, Cable entry from side, Plug housing, Central locking at the top, Installation size: 4, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Cable entry from side, Plug housing, Central locking at the top, Installation size: 4, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1903610000
EAN 04032248593002
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 57 mm |
|---|---|
| Profondeur | 100.5 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 1903610000 |
|---|---|
| EAN | 04032248593002 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | e98b2b24-ba23-41bf-8d19-0dda3647412f |
| Poids | 0.23 kg |
| Poids (emballé) | 0.26 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















