34,46 €
% 67,83 € (économie de 49.2%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Months
Art. No: WST8810076176 P/N: 1968350000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 1968350000 Housing industry connectors, Base housing, Central locking at the top, Installation size: 4, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Base housing, Central locking at the top, Installation size: 4, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1968350000
EAN 04032248689392
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 59.4 mm |
|---|---|
| Profondeur | 92.5 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 1968350000 |
|---|---|
| EAN | 04032248689392 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | d447edfa-0214-4f34-b5ba-82eae491b46a |
| Poids | 0.3 kg |
| Poids (emballé) | 0.3 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















