13,60 €
% 26,78 € (économie de 49.22%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Months
Art. No: WST8810073337 P/N: 1901700000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 1901700000 Housing industry connectors, Bulkhead housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 4, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Bulkhead housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 4, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1901700000
EAN 04032248592937
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 59 mm |
|---|---|
| Profondeur | 95 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 1901700000 |
|---|---|
| EAN | 04032248592937 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | d447edfa-0214-4f34-b5ba-82eae491b46a |
| Poids | 0.07 kg |
| Poids (emballé) | 0.08 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















