128,42 €
% 130,31 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810025938 P/N: NSYS3D4625 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYS3D4625 Armario mural de acero PanelSeT S3D sin placa de montaje. H400xW600xD250 IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Armario mural de acero PanelSeT S3D sin placa de montaje. H400xW600xD250 IP66 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D4625
EAN 3606480159510
Descripción
Stalowa obudowa naścienna PanelSeT S3D z pełnymi drzwiami. 300 x 200 x 150 mm. Wykonana ze stali z wykończeniem proszkowym epoksydowo-poliestrowym w kolorze szarym RAL 7035. Obudowa zapewnia wysoki stopień ochrony przed przenikaniem i uderzeniami IP66 i IK10. Składa się z solidnej, jednoczęściowej konstrukcji z szyna przednią w kształcie rynny o pod wójnej grubości blachy. Drzwi, dostarczane z 3 mm wkładką z podwójnym ryglem, można łatwo zdejmować i odwracać. Do stosowania z szeroką gamą akcesoriów. Montaż bezpośrednio na ścianie lub za pomocą uchwytów mocujących (zamawianych oddzielnie). Obudowa spełnia wymagania dyrektyw IEC 62208 i UL508A, certyfikowana odpowiednio przez LCIE i UL. Etykie ta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 600mm |
|---|---|
| Höhe | 400mm |
| Tiefe | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYS3D4625 |
|---|---|
| EAN | 3606480159510 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 11.5 kg |
| Peso (embalaje) | 11.5 kg |
Designaciones
IP66 NSYS3D4625 Spacial Spacial S3D cabinet electrical box enclousure metallic enclosure sarel steel wall mounting
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.

















































