95,34 €
% 96,75 € (ahorro del 1.46%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810025572 P/N: NSYPLM32TG Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYPLM32TG Armario mural aislante de ABS/PC PanelSeT PLM310x215x160 puerta acristalada"
Schneider Electric Armario mural aislante de ABS/PC PanelSeT PLM310x215x160 puerta acristalada
Schneider Electric NSYPLM32TG
EAN 3606480776502
Descripción
Obudowa wisząca firmy Schneider Electric z serii Thalassa PLM o numerze katalogowym NSYPLM32TG i wymiarach 310x215x160mm (wys.x szer.x gł.). Obudowy PLM wykonane są z poliestru z domieszką włókna szklanego o kolorze RAL 7035. Materiał z jakiego są wykonane pozwala, na zastosowanie obudowy PLM w każdych warunkach atmosferycznych, charakteryzują się stopniem ochrony IP66 oraz wytrzymałością mechaniczną IK10 (IK08 dla drzwi transparentnych). Cechą charakterystyczną serii PLM jest konstrukcja typu monoblok, co daje maksymalną sztywność konstrukcji. W ofercie dostępne są wersje z drzwiami pełnymi oraz transparentnymi. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na dostosowanie obudowy do wielu aplikacji. Et ykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 215mm |
|---|---|
| Höhe | 310mm |
| Tiefe | 160mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | 1 |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | 1 |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK08 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 94N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | -N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 55N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYPLM32TG |
|---|---|
| EAN | 3606480776502 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 2afadc3c-d04d-4184-9d1f-3abc2fc1a548 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 1.48 kg |
| Peso (embalaje) | 1.48 kg |
Designaciones
NSYPLM32PTG NSYPLM32TG Thalassa PLM box cabinet capolyester electrical enclosure electrical protection enclosure monobloc plastic service panel wall mounting enclosure
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.













































