1,88 €
% 1,90 € (ahorro del 1.05%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024193 P/N: NSYCS200PLM Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYCS200PLM Carril DIN simétrico de 35 mm - L 180 mm para usar con NSYTCSxx en PLM32"
Schneider Electric Carril DIN simétrico de 35 mm - L 180 mm para usar con NSYTCSxx en PLM32
Schneider Electric NSYCS200PLM
EAN 3606480191633
Descripción
Set van 2 symmetrische DIN-rails voor apparatuur die wordt gebruikt in Thalassa PLM behuizingen De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal De breedte is 7,2mm De hoogte is 35mm De productlengte is 203mm Vast met een steek van 25mm Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | bandverzinkt |
| Lochform | Rundloch |
| Bohrlochabstand mittig | 183mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 203mm |
| Höhe | 7.5mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYCS200PLM |
|---|---|
| EAN | 3606480191633 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Peso | 0.07 kg |
| Peso (embalaje) | 0.07 kg |
Designaciones
NSYCS200PLM Thalassa PLM accessory enclosure accessory mounting accessory symmetrical DIN rail
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















