124,31 €
% 126,14 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 3-4 Semanas
Art. No: WST8810025569 P/N: NSYPLM32BG Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYPLM32BG Armario mural aislante de ABS/PC PanelSeT PLM 310x215x160con placa de montaje de baquelita"
Schneider Electric Armario mural aislante de ABS/PC PanelSeT PLM 310x215x160con placa de montaje de baquelita
Schneider Electric NSYPLM32BG
EAN 3606480776489
Descripción
Obudowa wisząca firmy Schneider Electric z serii Thalassa PLM o numerze katalogowym NSYPLM32BG i wymiarach 310x215x160mm (wys.x szer.x gł.). Obudowy PLM wykonane są z poliestru z domieszką włókna szklanego o kolorze RAL 7035. Materiał z jakiego są wykonane pozwala, na zastosowanie obudowy PLM w każdych warunkach atmosferycznych, charakteryzują się stopniem ochrony IP66 oraz wytrzymałością mechaniczną IK10 (IK08 dla drzwi transparentnych). Cechą charakterystyczną serii PLM jest konstrukcja typu monoblok, co daje maksymalną sztywność konstrukcji. W ofercie dostępne są wersje z drzwiami pełnymi oraz transparentnymi. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na dostosowanie obudowy do wielu aplikacji. Et ykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 215mm |
|---|---|
| Höhe | 310mm |
| Tiefe | 160mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | 1 |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 113N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 18N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 55N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYPLM32BG |
|---|---|
| EAN | 3606480776489 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 2afadc3c-d04d-4184-9d1f-3abc2fc1a548 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 1.67 kg |
| Peso (embalaje) | 1.67 kg |
Designaciones
Armario ABS + PC Armario PLM Armario con bloqueo de doble barra Armario de acceso frontal Armario industrial Armario montado en pared Armario multiuso Armario resistente a la intemperie
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.













































