160,36 €
% 223,72 € (ahorro del 28.32%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 6-12 Meses
Art. No: WST8810008069 P/N: A9D69632 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9D69632 iDPN N Vigi - Aardlekautomaat 1P+N - 32A/300mA - B-Karakteristiek - Type A"
Schneider Electric FI/LS circuit breaker iDPN N Vigi 1P+N, 32A, B-Char., 300mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D69632
EAN 3606480473043
Descripción
Wyłącznik kombinowany iDPNNVigi-B32-300-A B 32A 1N-biegunowy 300 mA typ A ,o numerze A9D69632. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłącz nika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączni ka. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 7.2W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9D69632 |
|---|---|
| EAN | 3606480473043 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | c2a63347-7a15-4eaa-acdb-227b8b7a3919 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (embalaje) | 0.21 kg |
Designaciones
Combination of residual current device/circuit breaker FI/LS FI/LS combination FI/LS switch Personal protection circuit breaker RCBO Residual current circuit breaker Residual current device with circuit breaker Residual current protective device
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.









































