106,62 €
% 149,35 € (ahorro del 28.61%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810007709 P/N: A9A26959 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9A26959 undervoltage release, Acti9, iMN, voltage release, 115 V AC"
Schneider Electric undervoltage release, Acti9, iMN, voltage release, 115 V AC
Schneider Electric A9A26959
EAN 3606480087981
Descripción
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Gerätemontage | Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Bemessungsspannung | 115V |
| Spannungsart | |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 4 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 63A |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9A26959 |
|---|---|
| EAN | 3606480087981 |
| ETIM | EC001286 |
| SCIP | 148451a0-e477-4625-8a90-921d761437d5 |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Peso | 0.08 kg |
| Peso (embalaje) | 0.08 kg |
Designaciones
AFD AFD-Unit AFDD Additional device for modular installation Auxiliary contact Auxiliary current switch Auxiliary switch Auxiliary switch/Signal contact Auxiliary switch/Signal contact for modular installation Changeover auxiliary contact Contact module Fault signal switch Fire protection switch Fire protection switch block Fire protection switch block Fire protection switching device AFDD Fire protection switching function Monitoring unit Operating current release Remote control switch Remote drive Remote release Remote switch Signal contact Signal switch Undervoltage release
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















