136,05 €
% 189,81 € (ahorro del 28.32%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810008043 P/N: A9D56625 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9D56625 iDPN N Vigi - Aardlekautomaat 1P+N - 25A/30mA - B-Karakteristiek - Type A"
Schneider Electric RCBO iDPN N Vigi 1P+N, 25A, B-Char., 30mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D56625
EAN 3606480472732
Descripción
Wyłącznik kombinowany iDPNNVigi-B25-30-A B 25A 1N-biegunowy 30 mA typ A ,o numerze A9D56625. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłączni ka wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłącznika . Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 25A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 7.6W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9D56625 |
|---|---|
| EAN | 3606480472732 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | 53102031-f1ed-4dc4-9aa4-5fd743a372f1 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.22 kg |
| Peso (embalaje) | 0.22 kg |
Designaciones
Combination RCD/MCB RCB RCBO RCBO RCBO combination RCBO switch Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device Safety switch
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.









































