277,21 €
% 386,75 € (ahorro del 28.32%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810008000 P/N: A9D47216 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9D47216 Acti9 iC60 - Aardlekautomaat - 2P - 16A - B Curve - 10000A/15kA - 30mA - SI type"
Schneider Electric RCBO iC60H, 2P, 16A, B-Curve, 30mA, Type A SI, 10kA
Schneider Electric A9D47216
EAN 3606481157492
Descripción
Acti9 iC60 RCBO er en serie kompakte jordfeilautomater med A-klasse jordfeilbesk yttelse, utviklet for gi høy grad av personbeskyttelse ved hjelp av spenningsua vhengig teknologi. iC60 RCBO monteres på samme DIN-skinne som øvige Acti 9 produ kter, og man kan benytte samme samleskinne. Ved utkobling som følge av eventuell jordfeil, vil dette markeres med et rødt flagg i fronten av iC60 RCBO. Bryteevn e ihht. EN 61009-1 og EN 61009-2-1: 2- og 3-pol 230V AC: 10 kA. 3- og 4 pol 400V AC: 6 kA. Forbedret brytevne dokumenteres i tabeller for dette. (Kaskading/Back up). A klasse SI gir økt immunitet mot elektriske forstyrrelser, og anbafeles br ukt i f.eks anlegg med elektronsike forkoblinger for lys, datamaskiner, industri , UPS osv.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 2 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | 15kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 3kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 2 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 45mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9D47216 |
|---|---|
| EAN | 3606481157492 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | a7b24ae6-2312-4e67-b7c9-56fce3e8c723 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.25 kg |
| Peso (embalaje) | 0.25 kg |
Designaciones
Combination RCD/MCB RCBO RCBO RCBO Combination RCBO Switch Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection Residual Current Device with Integrated Circuit Breaker Residual Current Protective Device Safety Switch
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.
































