€121.62
% €127.69 (4.75% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Months
Art. No: WST8810089811 P/N: 7760054301 Manufacturer: Weidmüller
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Weidmüller 7760054301 Limit value monitoring, Input: 3-phase voltage, Input : 3 phase, Output : Relay"
Weidmüller Limit value monitoring, Input: 3-phase voltage, Input : 3 phase, Output : Relay
Weidmüller 7760054301
EAN 06944169747700
Description
Limit value transmitter for recording standard signals.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Width | 17.5 mm |
|---|---|
| Depth | 89 mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 7760054301 |
|---|---|
| EAN | 06944169747700 |
| ETIM | EC002654 |
| SCIP | 6a722fc5-2d22-41b4-9544-5b95e45a4b77 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (packaged) | 0.11 kg |
Designations
Limit value monitoring Value monitoring
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















