€255.45
% €259.54 (1.58% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810085456 P/N: 2683860000 Manufacturer: Weidmüller
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Weidmüller 2683860000 Insert (workshop trolley), with tools, Height: 446 mm, Width: 200 mm, Depth: 50 mm"
Weidmüller Insert (workshop trolley), with tools, Height: 446 mm, Width: 200 mm, Depth: 50 mm
Weidmüller 2683860000
EAN 04050118701975
Description
Foam insert for tools
Documents & Downloads
Product Attributes
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Depth | 447 mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 2683860000 |
|---|---|
| EAN | 04050118701975 |
| ETIM | EC011819 |
| SCIP | 1eacbb3e-7931-4ebb-9179-f29fd9b50028 |
| Weight | 0.53 kg |
| Weight (packaged) | 0.73 kg |
Designations
Foam insert Insert Shadowboards
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















