€28.87
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035411 P/N: ZBV8B Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBV8B Transformer for Lamp Socket with LED Module 440-460V"
Schneider Electric Transformer for Lamp Socket with LED Module 440-460V
Schneider Electric ZBV8B
EAN 3389119039796
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Eingangsspannung AC | 440V |
|---|---|
| Ausgangsspannung AC | 24V |
| Anschlussart Hilfsstromkreis | Schraubanschluss |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBV8B |
|---|---|
| EAN | 3389119039796 |
| ETIM | EC000203 |
| ECLASS | eClass_10_AKF026014 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (packaged) | 0.09 kg |
Designations
Button Control device Illuminated push button Operating device Push button Selector switch Signal device Signal lamp Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















