€57.41
% €102.70 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035092 P/N: ZB5RTA331 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5RTA331 Funkdrucktaster, Harmony XB5R, Kunststoff, 22mm, grün, beschriftet I, tastend, batterielos, kabellos"
Schneider Electric Wireless pushbutton, Harmony XB5R, plastic, 22mm, green, labelled I, momentary, battery-free, wireless
Schneider Electric ZB5RTA331
EAN 3606480334603
Description
Ta główka przycisku zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszynami Ta główka przycisku zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszynami Jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje dzięki klasie szczelności IP65 / IP30, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. Jest prosty w montażu i wymianie na kompatybilnych kompletnych modułach przycisków i blokach styków dzięki montażowi zatrzaskowemu. Wysokie standardy i certyfikaty międzynarodowe (certyfikat morski, IP65, IP30, Typ 4X) . Wysokie standardy i certyfikaty międzynarodowe (certyfikat morski, IP65, IP30, Typ 4X)
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 0 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | hoch |
| Farbe des Knopfes | grün |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 1 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Mit Frontring | |
| Werkstoff des Frontrings | sonstige |
| Farbe Frontring | sonstige |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5RTA331 |
|---|---|
| EAN | 3606480334603 |
| ETIM | EC001028 |
| SCIP | e1d47e89-a4e1-4f33-a0c0-2fe5c9179aa4 |
| ECLASS | eClass_10_AGD842001 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Harmony Harmony Hub Harmony Hub Hub Pilot light Pushbutton Radio Repeater Selector switch Wireless Wireless position switch Wireless power sensor Wireless pushbutton Wireless pushbutton Wireless rope pull switch Wireless switch Wireless temperature sensor XB4R XB5R battery-free wireless wireless
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























