€62.73
% €112.22 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810034082 P/N: ZB4RTA4 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB4RTA4 Funkdrucktaster, Harmony XB4R, Metall, Ø22mm, batterielos, kabellos, rot"
Schneider Electric Wireless Pushbutton, Harmony XB4R, Metal, Ø22mm, battery-free, wireless, red
Schneider Electric ZB4RTA4
EAN 3606480334528
Description
Ta główka do bezprzewodowych i bezbateryjnych przycisków z nadajnikiem jest idealna w sytuacjach, gdy wymagane są szybkie działania, aby proces lub maszyna działały prawidłowo, lub gdy czynności operatora wymagają maksymalnej ergonomiia Jest wyraźnie rozpoznawalna z daleka dzięki wyraźnemu kolorowi. Jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje dzięki stopniom ochrony IP30 i IP65, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. Można go łatwo łączyć z blokami styków serii Harmony w celu realizacji wielu różnych funkcji sterowania. Nakładka jest czerwona. . Nakładka jest czerowna.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 0 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | flach |
| Farbe des Knopfes | sonstige |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB4RTA4 |
|---|---|
| EAN | 3606480334528 |
| ETIM | EC001028 |
| SCIP | e1d47e89-a4e1-4f33-a0c0-2fe5c9179aa4 |
| ECLASS | eClass_10_AGD842001 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Harmony Harmony Hub HarmonyHub Hub Indicator light Pushbutton Repeater Selector switch Wireless Wireless current sensor Wireless device Wireless position switch Wireless pushbutton Wireless pushbutton Wireless rope pull switch Wireless switch Wireless temperature sensor XB4R XB5R battery-free wireless wireless
Login
No reviews found. Share your insights with others.

































