€1.70
% €3.05 (44.26% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033306 P/N: ZB2BY4953 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB2BY4953 Bezeichnungsschild, 30x40mm, weiß, Heben, langsam-schnell"
Schneider Electric Labeling plate, 30x40mm, white, lifting, slow-fast
Schneider Electric ZB2BY4953
EAN 3389110615210
Description
Harmony ZB2BY4953 è un'etichetta con marcatura 30 x 40mm - bianco - con marcatura simbolo salita piccola e grande velocità. È un accessorio della gamma Harmony di stazioni di controllo pensili per unità di segnalazione in plastica da 22mm di diametro.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | sonstige |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | sonstige |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Farbe | weiß |
| Form | rechteckig |
| Breite | 40mm |
| Höhe | 30mm |
| Außendurchmesser | 22mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB2BY4953 |
|---|---|
| EAN | 3389110615210 |
| ETIM | EC000624 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.0011 kg |
| Weight (Package) | 0.0011 kg |
Designations
Blank plate Command device labeling plate Display sign Emergency stop plate Emergency stop sign Insert plate Labeling material Labeling material for command devices Labeling plate Labeling plate for command devices Plate Plate for command devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















