€33.46
% €59.86 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810033105 P/N: XVMZ04T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVMZ04T Stützrohr Aluminium Ø 20mm mit Metallhalterung"
Schneider Electric Support Tube Aluminium Ø 20mm with Metal Bracket
Schneider Electric XVMZ04T
EAN 3389119004428
Description
Harmony XVMZ04T è un tubo di supporto in alluminio con staffa in metallo, lunghezza 400 mm. Fa parte della gamma di colonne luminose modulari precablate Harmony XVM, diametro 45 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Rohrlänge | 400mm |
|---|
Technical data
| P/N (Part Number) | XVMZ04T |
|---|---|
| EAN | 3389119004428 |
| ETIM | EC001155 |
| SCIP | 6797f094-b2bf-48a4-981a-58794615fad0 |
| ECLASS | eClass_10_AKF054014 |
| Weight | 0.29 kg |
| Weight (Package) | 0.29 kg |
Designations
Light Column Lighting Element Signal Column Signal Lamp Signaling Traffic Light
Login
No reviews found. Share your insights with others.



























