€28.40
% €50.81 (44.11% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810033101 P/N: XVMZ02T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVMZ02T Stützrohr Aluminium Ø 20mm mit Metallhalterung"
Schneider Electric Support tube Aluminum Ø 20mm with metal bracket
Schneider Electric XVMZ02T
EAN 3389119004404
Description
Harmony XVMZ02T è un tubo di supporto in alluminio con staffa in metallo di lunghezza 100 mm. Fa parte della gamma di torri modulari precablate Harmony XVM, con diametro di 45 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Rohrlänge | 100mm |
|---|
Technical data
| P/N (Part Number) | XVMZ02T |
|---|---|
| EAN | 3389119004404 |
| ETIM | EC001155 |
| SCIP | 6797f094-b2bf-48a4-981a-58794615fad0 |
| ECLASS | eClass_10_AKF054014 |
| Weight | 0.2 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
Illuminated traffic light Light column Lighting element Signal column Signaling Traffic light
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















