€9.88
% €17.67 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810033100 P/N: XVMZ02 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVMZ02 Stützrohr Aluminium Ø 20mm mit Kunststoffhalterung"
Schneider Electric Support Tube Aluminum Ø 20mm with Plastic Bracket
Schneider Electric XVMZ02
EAN 3389119004374
Description
Stützrohr mit Befestigungssockel, Länge 100 mm, Aluminium weiß. Es gehört zur Baureihe Harmony XVM mit einem Durchmesser von 45 mm, vorverdrahtete modulare Signalsäule.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | sonstige |
|---|---|
| Rohrlänge | 100mm |
| Werkstoff | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVMZ02 |
|---|---|
| EAN | 3389119004374 |
| ETIM | EC001259 |
| SCIP | 6797f094-b2bf-48a4-981a-58794615fad0 |
| ECLASS | eClass_10_AKF052014 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Illuminated traffic light Light column Light element Signal column Signaling Traffic light
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















