€12.81
% €22.91 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033070 P/N: XVLA334 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVLA334 Leuchtmelder, Harmony XVL, 12mm, rot, geschützte LED, 24V DC, Gewindeanschluss"
Schneider Electric Indicator light, Harmony XVL, 12mm, red, protected LED, 24V DC, screw connection
Schneider Electric XVLA334
EAN 3389110651683
Description
Ce voyant rond rouge Harmony XVLA334 a un diamètre de 12 mm. Son indice de protection est IP40 et IP65 avec le joint. Il dispose de DEL intégrée et protégée, alimentation en 24V, connexion par cosses. Il fait partie de la gamme des veilleuses plastiques Harmony XVL de diamètre 8-12 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Leuchtmelder | 1 |
|---|---|
| Farbe der Linse | rot |
| Ausführung der Fassung | LED |
| Mit Leuchtmittel | 1 |
| Bemessungsbetriebsspannung Ue | 24V |
| Spannungsart | DC |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Flachsteckanschluss |
| Bauform der Linse | rund |
| Ausführung der Linse | flach |
| Lochdurchmesser | 12mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP40 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVLA334 |
|---|---|
| EAN | 3389110651683 |
| ETIM | EC000272 |
| ECLASS | eClass_10_AKF041014 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
HarmonyXVL LED alarm device built-in indicator light built-in light conical built-in lamp indicator lamp indicator light lamp light mini indicator light miniature indicator light signal lamp signal light small lamp
Login
No reviews found. Share your insights with others.































