€163.76
% €307.02 (46.66% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810032860 P/N: XPSUS12AP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XPSUS12AP Sicherheitsrelais Harmony Universal, 10Funktionen, 2Kreise/4Kanäle, PLe/Kat4/SIL3, 2S, Diagnose, 24VAC 24VDC, Schraub"
Schneider Electric Safety relay, Harmony XPSU, 10 functions, 2 circuits, PLe/Cat4/SIL3, 2S, Diagnostic, 24VAC/DC, Screw
Schneider Electric XPSUS12AP
EAN 3606489601812
Description
Przekaźnik bezpieczeństwa jest zasilany napięciem 24V AC/DC i wyposażony w blok zacisków z możliwością demontażu śrubowego. Ten uniwersalny moduł bezpieczeństwa zawiera wstępnie zdefiniowane funkcje bezpieczeństwa lub funkcje bezpieczeństwa wybierane za pomocą przełączników obrotowych. Ten przekaźnik bezpieczeństwa zawiera 2 wejścia bezpieczeństwa, 3 konfigurowalne wyjścia impulsowe ON/OFF, 2 wyjścia bezpieczeństwa NO oraz 1 półprzewodnikowe wyjście diagnostyczne z pełną informacją o stanie. Maksymalny poziom bezpieczeństwa osiągany przez ten przekaźnik bezpieczeństwa to PLe/Kategoria 4 zgodny z ISO 13849-1, SILCL 3 zgodny z IEC 62061, SIL 3 zgodny z IEC 61508. Jego wymiary to 22,5mm (szerokość) x 120mm (głębokość) x 100mm (wysokość). Ten przekaźnik bezpieczeństwa jest odpowiedni do zastosowań takich jak żywność i napoje, podnoszenie, przenoszenie materiałów, obróbka materiałów, pakowanie. Ten bezpieczny przekaźnik spełnia normy bezpieczeństwa funkcjonalnego IEC60947-5-1, IEC61508-1/2/3, ISO13849-1, IEC62061, posiada certyfikat cULus, TÜV, EAC, CCC oraz oznaczenie KC. Przekaźniki bezpieczeństwa Harmony są kompatybilne ze sterownikami logicznymi Modicon. Przekaźnik ten montowany jest na symetrycznej szynie DIN 35mm. Przekaźniki bezpieczeństwa Harmony XPS Basic i Universal są pierwszym wyborem do łatwego zarządzania pojedynczymi funkcjami bezpieczeństwa, zwykle w maszynach o prostej i średniej złożoności. Harmony XPS Universal to pierwszy wybór dla szerokiej gamy prostych i średnio skomplikowanych maszyn.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Grundgerät |
|---|---|
| Tragschienenmontage möglich | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Geeignet zur Überwachung von Positionsschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von NOT-AUS-Kreisen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Ventilen | |
| Geeignet zur Überwachung von optoelektronischen Schutzeinrichtungen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von taktilen Sensoren | |
| Geeignet zur Überwachung von Magnetschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Näherungsschaltern | 1 |
| Auswertung der Eingänge | zweikanalig |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Mit Starteingang | 1 |
| Mit Mutingfunktion | |
| Mit Rückführkreis | 1 |
| Rückfallverzögerung | 0s |
| Steuerspannungsart 1 | DC |
| Steuerspannung 1 | 24V |
| Steuerspannungsart 2 | DC |
| Steuerspannung 2 | 24V |
| Anzahl der Ausgänge | 0 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | DC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Bemessungsschaltstrom | 1.1A |
| Sicherheitstyp nach IEC 61496-1 | 4 |
| Stoppkategorie nach IEC 60204 | 0 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | Level e |
| SIL nach IEC 61508 | 3 |
| Mit Zulassung für BG BIA | |
| Mit Zulassung nach UL | 1 |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 100mm |
| Tiefe | 120mm |
| Mit TÜV-Zulassung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XPSUS12AP |
|---|---|
| EAN | 3606489601812 |
| ETIM | EC001449 |
| SCIP | 152cf799-1df7-4892-81b4-4c890187f1d1 |
| ECLASS | eClass_10_ACO304011 |
| Weight | 0.28 kg |
| Weight (Package) | 0.28 kg |
Designations
24VAC 24VDC Cat4 Category4 Dead man's switch Diagnostic Emergency stop Emergency stop monitoring Emergency stop monitoring Emergency stop relay Emergency stop relay Emergency stop switching device Emergency stop switching device Enable switch Guard door Guard door monitoring Guard door switch Harmony Light barrier Light curtain Light grid Magnetic relay switch Magnetic switch OSSD Operator safety relay PL e PNP sensors Position switch Preventa RFID SIL3 STO Safety circuit Safety component Safety module Safety position switch Safety switching device Screw terminals Stop0 Two-hand control Two-hand monitoring Two-hand operation Type IIIA Type IIIC detachable functional safety technology machine safety safe contacts safety circuits safety relay safety-directed circuits
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















