€163.76
% €307.02 (46.66% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810032859 P/N: XPSUS12AC Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XPSUS12AC Sicherheitsrelais Harmony Universal, 10Funktionen, 2Kreise/4Kanäle, PLe/Kat4/SIL3, 2S, Diagnose, 24VAC 24VDC, Federzug"
Schneider Electric Safety relay, Harmony XPSU, 10 functions, 2 channels, PLe/Cat4/SIL3, 2S, Diagnostics, 24VAC/DC, spring-cage
Schneider Electric XPSUS12AC
EAN 3606489601805
Description
Ten przekaźnik bezpieczeństwa jest przeznaczony do monitorowania zatrzymania awaryjnego, przełącznika osłony, przełącznika magnetycznego, przełącznika bezpieczeństwa zbliżeniowego, czujnika PNP, przełącznika bezpieczeństwa RFID, kurtyny świetlnej bezpieczeństwa, dwuręcznej stacji sterowania lub włącznika. Przekaźnik bezpieczeństwa jest zasilany napięciem 24 V AC/DC i wyposażony w zdejmowany blok zacisków sprężynowych. Ten uniwersalny moduł bezpieczeństwa zawiera wstępnie zdefiniowane funkcje bezpieczeństwa lub funkcje bezpieczeństwa wybierane za pomocą selektorów obrotowych. Przekaźnik bezpieczeństwa zawiera 2 wejścia bezpieczeństwa, 3 wejścia pulsacyjne wł./wył., 2 wyjścia bezpieczeństwa NO oraz 1 półprzewodnikowe wyjście diagnostyczne z pełną informacją o stanie. Maksymalny poziom bezpieczeństwa uzyskany przez ten przekaźnik bezpieczeństwa to PLe/kategoria 4 zgodnie z ISO 13849-1, SILCL 3 zgodnie z IEC 62061, SIL 3 zgodnie z IEC 61508. Ten przekaźnik bezpieczeństwa waży 0,200 kg. Jego wymiary to 22,5 mm (szerokość) x 120 mm (głębokość) x 100 mm (wysokość). Ten przekaźnik bezpieczeństwa waży 0,200 kg. Jego wymiary to 22,5 mm (szerokość) x 120 mm (głębokość) x 100 mm (wysokość). Przekaźniki bezpieczeństwa nadają się do takich zastosowań, jak przemysł spożywczy, prace dźwigowe, transport materiałów, obróbka materiałów, pakowanie. Ten bezpieczny przekaźnik jest zgodny z normami bezpieczeństwa funkcjonalnego IEC60947-5-1, IEC61508-1/2/3, ISO13849-1, IEC62061, jest certyfikowany przez znaki cULus, TÜV, EAC, CCC i KC. Przekaźniki bezpieczeństwa harmony są kompatybilne ze sterownikami logicznymi Modicon. Przekaźnik ten jest zamontowany na symetrycznej szynie DIN 35 mm. Podstawowe i uniwersalne przekaźniki bezpieczeństwa harmony XPS to pierwszy sposób na łatwe zarządzanie pojedynczymi funkcjami bezpieczeństwa, zwykle w maszynach o średniej złożoności. Harmony XPS Universal to najlepszy wybór dla szerokiej gamy prostych i średnio złożonych maszyn.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Grundgerät |
|---|---|
| Tragschienenmontage möglich | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Geeignet zur Überwachung von Positionsschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von NOT-AUS-Kreisen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Ventilen | |
| Geeignet zur Überwachung von optoelektronischen Schutzeinrichtungen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von taktilen Sensoren | |
| Geeignet zur Überwachung von Magnetschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Näherungsschaltern | 1 |
| Auswertung der Eingänge | zweikanalig |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Mit Starteingang | 1 |
| Mit Mutingfunktion | |
| Mit Rückführkreis | 1 |
| Rückfallverzögerung | 0s |
| Steuerspannungsart 1 | DC |
| Steuerspannung 1 | 24V |
| Steuerspannungsart 2 | DC |
| Steuerspannung 2 | 24V |
| Anzahl der Ausgänge | 0 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | DC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Bemessungsschaltstrom | 1.1A |
| Sicherheitstyp nach IEC 61496-1 | 4 |
| Stoppkategorie nach IEC 60204 | 0 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | Level e |
| SIL nach IEC 61508 | 3 |
| Mit Zulassung für BG BIA | |
| Mit Zulassung nach UL | 1 |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 100mm |
| Tiefe | 120mm |
| Mit TÜV-Zulassung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XPSUS12AC |
|---|---|
| EAN | 3606489601805 |
| ETIM | EC001449 |
| SCIP | 152cf799-1df7-4892-81b4-4c890187f1d1 |
| ECLASS | eClass_10_ACO304011 |
| Weight | 0.2 kg |
| Weight (Package) | 0.28 kg |
Designations
24VAC 24VDC Cat4 Category4 Dead man's switch Diagnostics Emergency stop Emergency stop monitoring Emergency stop monitoring Emergency stop relay Emergency stop relay Emergency stop switching device Emergency stop switching device Enabling switch Guard door Guard door monitoring Guard locking switch Harmony Light barrier Light curtain Light grid Machine safety Magnetic switch Magnetic switch relay OSSD Operator protection relay PL e PNP sensors Position switch Preventa RFID SIL3 STO Safety circuit Safety circuits Safety module Safety module Safety position switch Safety switching device Spring-loaded terminals Stop0 Two-hand control Two-hand monitoring Two-hand operation Type IIIA Type IIIC detachable functional safety technology push-in safe contacts safety relay safety-oriented circuits
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















