€567.26
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032563 P/N: XBTZGHL5 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XBTZGHL5 Weichkabel mit Steckverbinder 5m, XBT-GH"
Schneider Electric Flexible cable with connector 5m, XBT-GH
Schneider Electric XBTZGHL5
EAN 3595864109459
Description
Anschlusskomponenten. Schnittstellenkabel, L 5m, zwischen Handheld-Panel und Anschlussbox, XBT-GH. Verwendung Zum Anschluss des Bedienterminals XBT GH an die Anschlussdose XBT ZGJBOX.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 5m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 0 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XBTZGHL5 |
|---|---|
| EAN | 3595864109459 |
| ETIM | EC000237 |
| SCIP | 69107a2b-eec5-4280-8fc1-e988a903c9a2 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 1.28 kg |
| Weight (Package) | 1.28 kg |
Designations
Adapter cable Connecting lead Connection cable Connection cable Connection cable for module racks Extension PC cable PLC accessories PLC connection cable PLC connection cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















