€65.00
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032546 P/N: XBTZ9780 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XBTZ9780 XBT Serielle Uni-Telway/Modbus-Verbindung"
Schneider Electric XBT Serial Uni-Telway/Modbus Connection
Schneider Electric XBTZ9780
EAN 3389119003582
Description
Este XBTZ de Magelis es un cable RS 485 para la conexión serie Modbus/Uni-TE. tiene una longitud de 2,5 metros. Permite la conexión directa entre los terminales XBT de Magelis y los PLC.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-Erweiterung |
|---|---|
| Länge | 2.5m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | 1 |
| Ausführung elektrischer Anschluss | Rundstecker |
| Polzahl | 0 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XBTZ9780 |
|---|---|
| EAN | 3389119003582 |
| ETIM | EC000237 |
| SCIP | 69107a2b-eec5-4280-8fc1-e988a903c9a2 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
Adapter cable Connecting line Connection cable Connection cable Extension PC cable PLC accessories PLC connection cable PLC connection cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device Rack connection cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















