€235.48
% €421.26 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031899 P/N: XB4RFA02 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4RFA02 Kombipaket, Funkdrucktaster, Empfänger, programmierbar, Metall, Ø22mm, 24-240V ACDC, 10 farbiges Kappenset"
Schneider Electric Combo Pack, Wireless Pushbutton, Receiver, Programmable, Metal, Ø22mm, 24-240V ACDC, 10 Colored Cap Set
Schneider Electric XB4RFA02
EAN 3606480436031
Description
Ten bezprzewodowy, bezbateryjny zestaw przycisków i odbiorników Harmony XB4 jest dostarczany z zestawem 10 kolorowych nakładek i jest zasilany napięciem od 24 V do 240 V AC Ten bezprzewodowy, bezbateryjny zestaw przycisków i odbiorników Harmony XB4 jest dostarczany z zestawem 10 kolorowych nakładek i jest zasilany napięciem od 24 V do 240 V AC Posiada metalowy kołnierz. Ten bezprzewodowy, bezbateryjny przycisk stanowi proste i niezawodne rozwiązanie do zdalnego sterowania maszynami, przenośnikami i dźwigami. Przycisk można łatwo zainstalować w standardowych otworach w panelu o średnicy 22 mm, natomiast odbiornik można zamontować na szynie DIN. Przycisk można łatwo zainstalować w standardowych otworach w panelu o średnicy 22 mm, natomiast odbiornik można zamontować na szynie DIN. .
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | flach |
| Farbe des Knopfes | sonstige |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4RFA02 |
|---|---|
| EAN | 3606480436031 |
| ETIM | EC001028 |
| SCIP | 25b7f895-3732-43c8-9910-ef6005058640 |
| ECLASS | eClass_10_AGD842001 |
| Weight | 0.25 kg |
| Weight (Package) | 0.25 kg |
Designations
Harmony Harmony Hub HarmonyHub Hub Indicator Light Pushbutton Radio Repeater Selector Switch Wireless Wireless Position Switch Wireless Power Sensor Wireless Pushbutton Wireless Pushbutton Transmitter Wireless Rope Pull Switch Wireless Switch Wireless Temperature Sensor XB4R XB5R batteryless wireless wireless
Login
No reviews found. Share your insights with others.























