€26.98
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031772 P/N: XB4BVGM3T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BVGM3T Leuchtmelder, Harmony XB4, Metall, 22mm, grün, inkl. universellem LED-Modul mit Schutz, 110-240V AC"
Schneider Electric Pilot light, Harmony XB4, Metal, 22mm, green incl. universal LED module with protector, 110-240V AC
Schneider Electric XB4BVGM3T
EAN 3606482166882
Description
XB4BVGM1T er en komplett signallampe i metall i grønn farge. Lysmodulen er en spesiell variant med høy immunitet mot transienter som kan oppstå i tilførselen. Det gjør at lysmodulen er nyttig i f.eks marineapplikasjoner der spenningen på skipet kan variere. Tilførselen til lysmodulen er 110-240 VAC. Ved bruk av denne lysmodulen trengs det ikke å brukes ekstern varistor. Harmony XB4/ZB4 er trykknapper i metall beregnet for montering i tavledører og metallskap. Trykknappene monteres enkelt i et 22 mm hull fordi hodet holdes på plass av en pakning på baksiden når de satt inn i hullet. Med et enkelt klikk på baksiden monteres kroppen som er sikret med en enkel skrue. Skruen fungerer samtidig som jording for trykknappen. Bak på bryterkroppen monteres kontaktelementene og eventuelle lysmoduler og det kan totalt monteres opptil 9 moduler bak på en trykknapp (avhengig av modell). Serien i metall er meget robust og kan benyttes i en lang rekke industrier. Kapslingsklassen er IP66, IP67, IP69 (ISO) og IP69K (DIN) og utover det kan trykknappene benyttes i temperaturområder fra -40 til 70 grader Celsius. For merking brukes ZBYxxxx-skiltholdene med blanke skilt for individuell merking. Det er også mulig å påføre merking direkte på forsiden av trykknappen ved hjelp av Harmony designverktøyet. OSB: XB4/ZB4 serien er ikke designet for bruk i XAL trykknappboks eller plastkapslinger.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Leuchtmelder | 1 |
|---|---|
| Farbe der Linse | grün |
| Ausführung der Fassung | LED |
| Mit Leuchtmittel | 1 |
| Bemessungsbetriebsspannung Ue | 110V |
| Spannungsart | AC |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Bauform der Linse | rund |
| Ausführung der Linse | flach |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BVGM3T |
|---|---|
| EAN | 3606482166882 |
| ETIM | EC000272 |
| ECLASS | eClass_10_AKF041014 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Complete unit Detector Harmony XB4 Harmony ZB4 LED Luminaire Metal pilot light Pilot light Signaling lamp XB4 ZB4 complete universal LED
Login
No reviews found. Share your insights with others.






























