€52.55
% €94.01 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810031759 P/N: XB4BVCUST01 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BVCUST01 Pilot light, metal, complete, 22mm, custom via configurator"
Schneider Electric Pilot light, metal, complete, 22mm, custom via configurator
Schneider Electric XB4BVCUST01
EAN 3606481820525
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Leuchtmelder | |
|---|---|
| Farbe der Linse | weiß |
| Ausführung der Fassung | |
| Mit Leuchtmittel | 1 |
| Bemessungsbetriebsspannung Ue | -V |
| Spannungsart | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | |
| Bauform der Linse | |
| Ausführung der Linse | |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | |
| Werkstoff des Frontrings | |
| Farbe Frontring | |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BVCUST01 |
|---|---|
| EAN | 3606481820525 |
| ETIM | EC000272 |
| Weight | 0.17 kg |
| Weight (packaged) | 0.17 kg |
Designations
Button Command device Control device Illuminated pushbutton Indicator device Legend Pilot light Plate Plate holder Pushbutton Selector switch Signal lamp Switch Toggle switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















