€99.42
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031693 P/N: XB4BP483BG5EX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BP483BG5EX Leuchtdrucktaster, Harmony XB4, Metall, 22mm, rot, unbeschriftet, tastend, mit Schutzkappe, 1Ö, 24-120V ACDC, ATEX"
Schneider Electric Illuminated pushbutton, Harmony XB4, metal, 22mm, red, blank, momentary, with protective cover, 1NO, 24-120V ACDC, ATEX
Schneider Electric XB4BP483BG5EX
EAN 3389118030633
Description
Dit product maakt deel uit van de Harmony XB4 - ATEX D-serie, een aanbod van metalen drukknoppen, schakelaars en controlelampjes van Ø 22 mm voor explosieve omgevingen. Deze rode drukknop heeft een ronde kop met een geboote, doorzichtige siliconen verzonken drukknop en is voorzien van een ingebouwde LED. Deze aanbieding is speciaal ontworpen voor explosieve omgevingen. Het is ontworpen voor gebruik in stofzone 21-22. Deze verlichte drukknop met ingebouwde LED biedt een ergonomische en visuele interface voor het bedienen van machines. De schakelaar wordt geleverd met 1 NC-contact met trage-verbreekwerking en werkt met een veerterugkeer-mechanisme. Deze drukknop heeft een nominale waarde van 24 V tot 120 V AC/DC. Het heeft een verchroomde metalen bezal en heeft een kop met een diameter van 22 mm. Dit aanbod is speciaal ontworpen voor toepassingen in de olie- en gasindustrie, evenals Food and beverage, auto gas stations etc. Het is een IP65-gecertificeerd product en wordt geleverd met INERIS 04ATEX9004U-certificering. Het is eenvoudig te installeren in een standaard 22 mm diameter paneel uitsnijdingen en aangesloten op besturingscircuits met schroefklemverbindingen. De Harmony XB4-serie biedt innovatieve functies voor eenvoudig en efficiënt gebruik. De Harmony XB4-ATEX is het meest uitgebreide explosieve atmosferen-assortiment voor de meeste toepassingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | flach |
| Farbe des Knopfes | rot |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | 1 |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | 24V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BP483BG5EX |
|---|---|
| EAN | 3389118030633 |
| ETIM | EC001028 |
| ECLASS | eClass_10_AKF046014 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
ATEX Button Button pushbutton Button switch Complete unit Control button Control pushbutton Control switch Dust Gas Hamorny ZB4 Harmony XB4 Illuminated pushbutton Metal pushbutton Metal pushbutton Metal switch Pilot light switch Pressure switch Protection Push button Push knob Pushbutton Switch XB4 ZB4 complete
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















