€57.10
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031650 P/N: XB4BJ21EX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BJ21EX Wahlschalter, Harmony XB4, Metall, 22mm, schwarz, 2 Stellungen, langer Knebel, rastend, 1S, ATEX"
Schneider Electric Selector switch, Harmony XB4, metal, 22mm, black, 2 positions, long toggle, latching, 1NO, ATEX
Schneider Electric XB4BJ21EX
EAN 3389118030466
Description
Produkt jest częścią serii Harmony XB4 - ATEX D, oferty metalowych przycisków, Łączników i lampek kontrolnych Ø 22 mm do zastosowań w atmosferze wybuchowej. Ten kompletny Łącznik obrotowy jest wyposażony w czarną długą rączkę. Oferta jest specjaln ie zaprojektowana dla atmosfery wybuchowej. Produkt przeznaczony jest do stosowania w strefie pyłowej 21-22. Posiada 2 pozycje robocze i działa z mechanizmem blokującym. Posiada 1 styk zwierny o działaniu wolnoprzerwanym. Ten metalowy Łącznik obrotowy jest wyposażony w chromowaną metalową ramkę. Oferta jest specjalnie zaprojektowana do zastosowań w przemyśle naftowym i gazowym, a także spożywczym, stacjach benzynowych itp. Jest to produkt o stopniu ochrony IP65 i posiada certyfi kat INERIS 04ATEX9004U. Można go łatwo zainstalować w standardowych wycięciach w panelu o średnicy 22 mm i podłączyć do obwodów sterowania za pomocą zacisków śrubowych. Gama Harmony XB4 oferuje innowacyjne funkcje, które ułatwiają i zwiększają wydajność użytkowania. Harmony XB4 - ATEX to najbardziej wszechstr onna gama do atmosfer wybuchowych obejmująca większość zastosowań. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium o biecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Schaltstellungen | 2 |
|---|---|
| Ausführung des Betätigungselements | langer Drehgriff |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Leuchtmittel | |
| Farbe des Knopfes | schwarz |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Schutzart (IP) | IP65/IP67 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Versorgungsspannung | -V |
| Verlustleistung | -W |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BJ21EX |
|---|---|
| EAN | 3389118030466 |
| ETIM | EC001029 |
| ECLASS | eClass_10_ACN984011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
ATEX Button Button Button switch Complete device Control button Control button Control switch Dust Gas Harmony XB4 Harmony ZB4 Lever switch Metal button Metal pushbutton Metal switch Push button Push-button Pushbutton Selection button Selector switch Switch Toggle Toggle button Toggle switch XB4 ZB4 complete long toggle:toggle long
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























