€70.38
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810031632 P/N: XB4BD53EX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BD53EX Wahlschalter, Knebelschalter, Harmony XB4, Metall, 22mm, 3 Stellungen, Mitte rastend, Links Rechts tastend, 2S, ATEX"
Schneider Electric Selector switch, Harmony XB4, metal, 22mm, 3 positions, center fixed, left right momentary, 2NO, ATEX
Schneider Electric XB4BD53EX
EAN 3389118030459
Description
Produkt jest częścią serii Harmony XB4 - ATEX D, oferty metalowych przycisków, Łączników i lampek kontrolnych Ø 22 mm do zastosowań w atmosferze wybuchowej. Ten kompletny Łącznik obrotowy jest wyposażony w czarny standardowy uchwyt. Oferta jest sp ecjalnie zaprojektowana dla atmosfery wybuchowej. Produkt przeznaczony jest do stosowania w strefie pyłowej 21-22. Posiada 3 pozycje robocze i działa z mechanizmem sprężyny powrotnej do środka. Posiada 2 styki zwierne o działaniu wolnoprzerwan ym. Ten metalowy Łącznik obrotowy jest wyposażony w chromowaną metalową ramkę. Oferta jest specjalnie zaprojektowana do zastosowań w przemyśle naftowym i gazowym, a także spożywczym, stacjach benzynowych itp. Jest to produkt o stopniu ochro ny IP65 i posiada certyfikat INERIS 04ATEX9004U. Można go łatwo zainstalować w standardowych wycięciach w panelu o śr ednicy 22 mm i podłączyć do obwodów sterowania za pomocą zacisków śrubowych. Gama Harmony XB4 oferuje innowacyjne funkcje, które ułatwiają i zwiększają wydajność użytkowania. Harmony XB4 - ATEX to najbardziej wszechstronna gama do atmosfer wybuchowych obejmująca większość zastosowań. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekolog iczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Schaltstellungen | 3 |
|---|---|
| Ausführung des Betätigungselements | kurzer Drehgriff |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Leuchtmittel | |
| Farbe des Knopfes | schwarz |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | 1 |
| Schutzart (IP) | IP65/IP67 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Versorgungsspannung | -V |
| Verlustleistung | -W |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BD53EX |
|---|---|
| EAN | 3389118030459 |
| ETIM | EC001029 |
| ECLASS | eClass_10_ACN984011 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
ATEX Button Button switch Complete unit Control button Control key Control switch Dust Gas Harmony XB4 Harmony XB4 Key Key selector Lever switch Metal pushbutton Metal pushbutton switch Metal switch Protection Pushbutton Pushbutton Pushbutton switch Selector switch Switch T-handle T-handle selector Toggle switch XB4 ZB4 complete
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















