€64.33
% €115.07 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810031214 P/N: XACA06 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XACA06 Leergehäuse für Hängetaster XAC-A, 6 vertikale Bohrungen"
Schneider Electric Empty Enclosure for Pendant Control Station XAC-A, 6 Vertical Holes
Schneider Electric XACA06
EAN 3389110645064
Description
Deze Harmony XAC lege hangende drukknopkast heeft 6 uitsparingen voor 6 drukknoppen of andere functies voor het aansturen van de bediening in machines. Deze lege gele hangende drukknopkast met 6 uitsparingen stelt de machinebouwer in staat om alle benodigde besturings- en signaleringsfuncties voor op maat gemaakte, in de fabriek geassembleerde stations toe te voegen. Het is ontworpen voor eenvoudige en massaproductiemachines, textiel, verpakking, behandeling van kleine hefsystemen, besturing van garagedeuren, rolluiken, rookafzuiging. Het is stootvast, stofbestendig, waterbestendig en trillingsbestendig dankzij de IP65 beschermingsgraad, waardoor het ideaal is voor gebruik onder zware omstandigheden. Het kan achteraf worden uitgerust met alle 22mm drukknoppen, signaallampen, keuzeschakelaars en joysticks uit de Harmony-reeks. Het brede scala aan bedrijfstemperaturen van -25°C tot 70°C maakt veelzijdigheid in het gebruik van het product mogelijk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 6 |
|---|---|
| Innendurchmesser der Öffnung | 26mm |
| Farbe des Gehäuseoberteils | gelb |
| Geeignet für Hauptstromkreise | |
| Geeignet für Steuerstromkreise | 1 |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | XACA06 |
|---|---|
| EAN | 3389110645064 |
| ETIM | EC000233 |
| ECLASS | eClass_10_AKF040014 |
| Weight | 0.67 kg |
| Weight (Package) | 0.74 kg |
Designations
Control Pendant Crane Pendant Crane Remote Control Empty Enclosure Housing Pendant Control Station
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























