€56.28
% €100.67 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810031210 P/N: XACA04 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XACA04 Leergehäuse für Hängetaster XAC-A, 4 vertikale Bohrungen"
Schneider Electric Empty enclosure for pendant control station XAC-A, 4 vertical holes
Schneider Electric XACA04
EAN 3389110645057
Description
Ta żółta kaseta sterownicza z 4 otworami jest idealna dla generalnych zastosowań, jako że umożliwia twórcom maszyn dodawania niezbędnego sterowania do niestandardowych maszyn. Została zaprojektowana dla prostej i masowej produkcji maszyn, tekstyliów, pakowania, system ów obsługi małych podnośników, kontroli drzwi garażowych, zwijania rolet. Jest odporna na uderzenia, kurz, wodę i wibracje dzięki standardowi IP65, czyniąc ją idealną do pracy w ciężkich warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 4 |
|---|---|
| Innendurchmesser der Öffnung | 26mm |
| Farbe des Gehäuseoberteils | gelb |
| Geeignet für Hauptstromkreise | |
| Geeignet für Steuerstromkreise | 1 |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | XACA04 |
|---|---|
| EAN | 3389110645057 |
| ETIM | EC000233 |
| ECLASS | eClass_10_AKF040014 |
| Weight | 0.54 kg |
| Weight (Package) | 0.6 kg |
Designations
control bulb crane bottle crane pendant control station empty enclosure enclosure pendant control station
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























