€249.36
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810031147 P/N: VW3S8204R30 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3S8204R30 Kabel für Puls/Richtung-Signal an TSX CFY, 3 m"
Schneider Electric Cable for Pulse/Direction Signal to TSX CFY, 3 m
Schneider Electric VW3S8204R30
EAN 3389119224659
Description
Zubehör für den Lexium Schrittmotorverstärker SD3. Kabelsatz zum Anschluss an Motion Controller-Modul TSX CFY für das Puls/Richtung-Signal. Die Leitungslänge beträgt 3 m.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 3m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3S8204R30 |
|---|---|
| EAN | 3389119224659 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.2 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
Adapter cable Connecting cable Connecting lead Connection cable Extension PC cable PLC accessories PLC connecting cable PLC connection cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device Rack mount connecting cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















