€179.84
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810031114 P/N: VW3M94CR10 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M94CR10 Kabel für Sicherheitsfunktion STO am Lexium 32i, M8-Buchse und Stecker, 10 m"
Schneider Electric Cable for Safety Function STO on the Lexium 32i, M8 Socket and Plug, 10 m
Schneider Electric VW3M94CR10
EAN 3606485431901
Description
Zubehör für integrierter Servoantrieb Reihe Lexium 32i. Anschlusskabel für die STO-Sicherheitsfunktion mit einer 4-poligen M8-Buchse an einem Ende und einem 4-poligen M8-Stecker am anderen Ende. Leitungslänge: 10 m.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 10m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | 1 |
| Ausführung elektrischer Anschluss | Rundstecker |
| Polzahl | 4 |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M94CR10 |
|---|---|
| EAN | 3606485431901 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.41 kg |
| Weight (Package) | 0.41 kg |
Designations
BMI Integrated drive LXM32i Motion Servo Servo motor Servo motor with integrated control Servo motor with integrated regulation Servo system Synchronous motor connection cable connection cable connection cord connection line decentralized drive decentralized servo decentralized servo drive integrated drive systems integrated servo integrated servo amplifier integrated servo controller integrated servo drive modular drive modular servo preassembled cable preassembled line
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















