€207.80
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031076 P/N: VW3M8D2AR30 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M8D2AR30 Encoder-Kabel 3m geschirmt, MIL Anschluss für BCH2.H/.M/.R, CN2 Stecker"
Schneider Electric Encoder Cable 3m Shielded, MIL Connector for BCH2.H/.M/.R, CN2 Plug
Schneider Electric VW3M8D2AR30
EAN 3606480735882
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 28-gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Dit is een afgeschermde encoder voor BCH2 motoren met SinCos single turn encoder. Het is uitgerust met één firewire 6-pins connector (servoaandrijving zijkant) en één MIL 17-pins connector (servomotor zijkant). De encoderkabel verzendt signalen tussen positiesensoren van servomotoren en hun besturingssystemen. De kabelsamenstelling is 5x (2 x 0,13vierkant). Het is 3 m lang en weegt 1,3 kg. Het is een aansluitingstoebehoren voor de BCH2-servomotoren. Het is compatibel met servomotoren type BCH2LH103, /LH203, /MM081, /MM031, /MM052, /MM061, /MM102, /HM102, /MM091, /MM152, /MM202. Het kan worden aangesloten op de encoder-connector van LXM28-aandrijvingen en BCH2-servomotoren. Lexium 28-servoaandrijvingen en Lexium BCH2-servomotoren zijn geoptimaliseerde servobundels voor compacte machines. Ontworpen voor geoptimaliseerde en kosteneffectieve kosten.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 3m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | Steckerleiste |
| Polzahl | 5 |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M8D2AR30 |
|---|---|
| EAN | 3606480735882 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.24 kg |
Designations
Adapter Cable Connecting Cable Connection Cable Connection Lead Extension PC Cable PLC Accessory PLC Connection Cable PLC Connection Cable PLC Connection Cable Programmable Logic Controller Programming Cable Programming Device Rack Connection Cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















