€225.18
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031075 P/N: VW3M8D2A Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M8D2A Encoder-Anschlussset für BCH2xH/M/R, MIL-Stecker"
Schneider Electric Encoder Connector Set for BCH2xH/M/R, MIL Connector
Schneider Electric VW3M8D2A
EAN 3606480735998
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 28-gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Dit is een encoder connectorkit voor BCH2 motoren. Het is samengesteld met één firewire connector voor motor encoder, en één MIL connector voor de motor encoder. Deze kit is bedoeld om een snoerset te maken voor BCH2 H/M/R motoren met 100/130/180mm flens. Deze kit bevat één MIL-connector en één firewire-connector. Het weegt 0.150kg. Het is een aansluitingstoebehoren voor de BCH2-servomotoren. Het is compatibel met servomotoren type BCH2LH103, /LH203, /MM081, /MM031, /MM052, /MM061, /MM102, /HM102, /MM091, /MM152, /MM202. Lexium 28-servoaandrijvingen en Lexium BCH2-servomotoren zijn geoptimaliseerde servobundels voor compacte machines. Ontworpen voor geoptimaliseerde en kosteneffectieve kosten.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M8D2A |
|---|---|
| EAN | 3606480735998 |
| ETIM | EC002584 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.13 kg |
Designations
Connection Plug Connector Connector Encoder Cable Encoder Cable Encoder Connection Encoder Connector Encoder Plug MIL Plug
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















