€207.80
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031071 P/N: VW3M8D1A Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M8D1A Encoder-Anschlussset für BCH2xB/D/F, freie Adern"
Schneider Electric Encoder Connection Set for BCH2xB/D/F, Stranded Wires
Schneider Electric VW3M8D1A
EAN 3606480735981
Description
Zubehör für Servoverstärker Lexium LXM28. Anschlusssätze für Encoder an Servomotoren BCH2xB/D/F mit Anschluss über freie Adern.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M8D1A |
|---|---|
| EAN | 3606480735981 |
| ETIM | EC002584 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Connection Connection Plug Connector Encoder Cable Encoder Cable Encoder Connection Encoder Connector Encoder Plug Plug
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















