€98.99
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810031067 P/N: VW3M8802R15 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M8802R15 Anschlusskabel für eSM-Sicherheitskarte an Lexium LXM32M, 2x 24polig Buchse, 1,5 m"
Schneider Electric Connection cable for eSM safety card to Lexium LXM32, 2x 24-pin socket, 1.5 m
Schneider Electric VW3M8802R15
EAN 3606480169632
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 32-gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Dit is een snoerenset voor de optionele veiligheidskaart voor Lexium 32 servo-aandrijvingen. Het is uitgerust met twee vrouwelijke 24-pins connectoren. Het stuurt signalen tussen de veiligheidskaart en de servoaandrijving. Met de veiligheidskaart hebben servoaandrijvingen toegang tot extra veiligheidsfuncties (Safety Torque Off functie). Het is 1 m lang. Het is een aansluitingstoebehoren bij de optionele veiligheidskaart voor Lexium 32-servoaandrijvingen. Deze is compatibel met Lexium 32 servo-aandrijvingen. Dit is een voorgeassembleerde snoerset voor de optionele eSM veiligheidskaart. Het sluit aan op de 24-pins mann. connector op de eSM veiligheidskaart en op de Lexium 32 servo-aandrijving. Het Lexium 32-gamma combineert servoaandrijvingen met motoren om tegen de juiste prijs de juiste stroom, prestaties en functionaliteit te bieden. Lexium 32 vereenvoudigt alle aspecten in de levenscyclus van de machine, van engineering tot onderhoud.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 1.5m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 0 |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M8802R15 |
|---|---|
| EAN | 3606480169632 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.19 kg |
| Weight (Package) | 0.19 kg |
Designations
Accessories Connection cable Connection line Extension Motion Safety Safety extension Safety feature Servo amplifier Servo control Servo controller eSM
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















