€59.09
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031061 P/N: VW3M8502R03 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M8502R03 Daisy Chain-Verkettung oder Impulssteuerung, 0,3m"
Schneider Electric Daisy Chain Linking or Pulse Control, 0.3m
Schneider Electric VW3M8502R03
EAN 3606480166808
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 32-gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Dit is een snoerset voor pulstreinbesturing. Het is uitgerust met 2x RJ45-connectoren. Het verzendt signalen tussen twee servomotoren, in een daisy-chain topologie en een bekabeld apparaatsysteem. Het meet 0,3 m lang en weegt 0,025 kg. Het is een aansluitingstoebehoren voor de Lexium 32-servoaandrijvingen. Het is compatibel met servomotortypen BMH en BSH, en Lexium 32 servoaandrijvingen. Dit is een voorgeassembleerde PTO-snoerset voor BSH servomotoren. Deze sluit aan op de PTO-connector van de BMH-servomotor en wordt aangesloten op de PTO-interface van de Lexium 32-servoaandrijving. Het Lexium 32-gamma combineert servoaandrijvingen met motoren om tegen de juiste prijs de juiste stroom, prestaties en functionaliteit te bieden. Lexium 32 vereenvoudigt alle aspecten in de levenscyclus van de machine, van engineering tot onderhoud.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 0.3m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M8502R03 |
|---|---|
| EAN | 3606480166808 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Adapter cable Backplane connection cable Connecting lead Connection cable Connection cable Extension PC cable PLC accessories PLC connection cable PLC connection cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















